АКМЦ Антикризисный медиа-центр

У Дружківці відкрили ЦНАП. Чи стане сервіс європейським?

​Прозорість та відкритість влади - головний результат поліпшення якості послуг в країнах Європи. Чи реально створити європейський сервіс  в Донецькій області?Одним з перших міст довести це, на власному досвіді, має намір місто  Дружківка. Тут майже після дворічного будівництва урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг. 

 Передбачається, що цей ЦНАП надаватиме 139 різноманітних адміністративних послуг.
Add a comment

Випускний 2017 у Костянтинівці: яскраві сукні, схвильовані батьки і цілеспрямовані випускники

Амбітні та впевнені у собі - випускники сьогодні прощалися зі школою. Дівчата у вечірніх сукнях та з шикарними зачісками. Не поступалися модними костюмами і юнаки.

Загалом цьогоріч у Костянтинівці шкільні стіни залишили 295 випускників. З них 24 медалісти. Золоті відзнаки отримали 14 учорашніх одинадцятикласників, 10 - срібні. За результатами ЗНО ще 14-ьом не вдалося підтвердити високі бали.
Add a comment

Ветерани АТО заступають на «позиції» в органи державної владиПрес-конференція "Ветерани-атовці заступають на «бойові позиції» в органи державної влади" проекту « За Ветеранів до Влади » присвячена закінченню підготовки ветеранів-учасників програми у місті Краматорськ. Add a comment

В Краматорске открывается молодежная аллея с Wi-Fi


Краматорские общественники, при поддержке ПРООН и хаба FreeUA, завершают строительство молодежной аллеи на бульваре Машиностроителей. Аллея будет состоять из нескольких оригинальных лавочек, уличной book-crossing библиотеки и нескольких декоративных лип. На площадке будет работать Wi-Fi.

Организаторы надеются, что это место станет не просто местом отдыха студентов, но и местом проведения различных культурных мероприятий.

Работы планируется завершить к 15:30, 23 июня, когда и состоится официальное открытие аллеи. 
Add a comment

Сучасний центр у ДружківціУ Дружківці відбулася довгоочікувана подія - відкриття оновленого, сучасного ЦНАПу. Тепер містянам, і не тільки, надаватимуть якісні послуги у доступних та більш комфортних умовах. 

Саме завдяки коштам обласного та місцевого бюджетів, Державного фонду регіонального розвитку та міжнародних помічників ЄС/ПРООН  - цей проект було втілено в життя.
 
Add a comment
Loading...
Loading...