АКМЦ Антикризисный медиа-центр

МОН буде шифрувати імена абітурієнтів з непідконтрольних територійПро деякі подробиці роботи освітніх центрів "Донбас-Україна", що почали працювати з 19 червня, та які покликані надати шанс абітурієнтам з непідконтрольних територій отримати легальну українську освіту, росказує Світлана Кретович, представник МОН України

Про роботу центрів дивіться та читайте також за посиланнями:
https://www.facebook.com/acmc.ua/posts/830631833780297#
https://www.facebook.com/acmc.ua/videos/830521473791333/


  Add a comment

Коли закоханий у рідний край. Білокузьминівка

АКМЦ продовжує закохуватися та закохувати у краєвиди Донеччини своїх глядачів. Цього разу пропонуємо помилуватися скелями. Білокузьминівським крейдяним стовпам,  за підрахунками науковців, близько 90 мільйонів років.   

Крейдяні білі скелі, що височіють над степом, утворилися з морського пухкого осаду в епоху мезозою. Крейдяні оголення висотою сягають 25 метрів. Вітер, дощ, живі організми зробили із звичайного природничого матеріалу цілу композицію. Фантазія може намалювати величезну корону, чи фігуру якоїсь дивовижної тварини. Сонце у будь-яку пору року робить оголення монументальним.

Місцеві кажуть, що з крейдяними горами пов'язана не одна легенда. Розповідають і про печеру монаха, і про схованку солдатів у часи Другої Світової. Натомість, зараз - це чудове місце для відпочинку, творчого натхнення і екстримальних стрибків на паропланах.

Відео можна переглянути на каналі Youtube в нашей рубриці Жизнь Донбасса
Add a comment

Електронна система голосування для костянтинівських "парламентарів"Майже як в Верховній Раді ... зала напвіпорожня. Прогульників не привабило навіть новомодне оснащення. 77-ма сесія костянтинівської міської ради пройшла в оновленій залі. Меблі, техніка і програмне забезпечення місцеві депутати отримали за фінансової підтримки USAD.

Перед засіданням народні обранці провели генеральну репетицію натискання на кнопки. Втім, всеодно без "комочків" не обійшлося. Затримка була не тривалою і все обійшлося простим перезавантаженням програми. Так само швидко і просто владнати питання громадськості, що просили слова щодо сморіду в районі Червоного не вийшло.  Натомість вийшов лише скандал.

Відео можна переглянути на каналі Youtube в нашей рубриці Жизнь Донбасса
Add a comment

"Офіцери, видані російській стороні, безслідно зникають", - штаб АТОНа прес-брифінгу штабу АТО, присвяченому доказам присутності російських військ на території України, представники ЗСУ розповіли про останні затримання росіян в зоні АТО, а також про те, чому так мало повідомлень про подімні затримання виникають у пресі.
Add a comment

АКМЦ-online: "Роль автоспорту у питаннях відновлення та розбудови миру"До проекту порядку денного Конференції включені наступні питання:
- Обрання керівного виконавчого органу ГО «ФАДО».
- Стан розвитку автоспорту Донецької області.
- Перспективи розвитку автоспорту Донецької області у питаннях відновлення та розбудови миру.

Контактна особа щодо організаційних питань – Страшко Володимир (050-98-98-028). Add a comment
Loading...
Loading...