АКМЦ Антикризисный медиа-центр

Close

ОПОРА дискутує про виборчу реформу

22 травня о 12:00 у Музеї українського живопису, (м. Дніпро, пл. Троїцька, 5а) відбудеться публічна дискусія «#ВиборчаРеформаChallenge», Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Про це повідомляє інтернет-представництво мережі. В релізі йдеться про те, що спонукало проводити всеукраїнський тур на цю тему:
«Попри те, що парламентські політичні сили, Президент, Уряд неодноразово підкреслювали необхідність впровадження пропорційної системи з відкритими списками, відповідні положення досі не реалізовані. Бездіяльність Верховної Ради та парламентських фракцій у сфері виборчої реформи ставить під сумнів щирість намірів політичних еліт в цілому. Парламентська Асамблея Ради Європи вкотре закликала до прийняття єдиного виборчого Кодексу та пропорційної виборчої системи, як одного з ключових індикаторів спроможності країни до реформ. Неурядові організації в черговий раз закликають парламент до прискорення реформування виборчого законодавства та проводитимуть фахові консультації з місцевими політичними групами, експертами, організаторами виборчого процесу».

Організатори планують, що результати обговорень будуть систематизовані та надані на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву ВРУ, лідерам фракцій та народним депутатам.

18 травня публічна дискусія за тією ж темою вже відбулася у Тернополі. А ще раніше (починаючи з лютого) – в Харкові, Кропивницькому, Луцьку, Вінниці, Чернівцях, Миколаєві, Івано-Франківську, Одесі, Полтаві, Ужгороді, Житомирі, Херсоні та Чернігові.
последние новости искусства и мира живописи
Loading...
Loading...