АКМЦ Антикризисный медиа-центр

Close

Безробітні можуть робити на користь громаді

У Кам’янському закликають городян, що не мають роботи, попрацювати на користь громаді на тимчасових роботах. Працювати звуть не задарма. Безробітним громадянам пропонується взяти участь у громадських роботах з благоустрою міста із заробітною платою 3200 грн. Фахівці Центру зайнятості підкреслюють, що у період виконання робіт призначена допомога по безробіттю буде виплачуватись у повному обсязі.

З початку року Кам'янський міський центр зайнятості співпрацює з адміністраціями Дніпровського, Заводського, Південного районів міської ради, комунальними підприємствами «Лівобережний парк», «Зеленбуд», «Готельний комплекс «Зоря». Зайнятість у громадських роботах, фінансування яких здійснюється за рахунок місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, від початку року отримали 49 безробітних. На роботах тимчасового характеру з початку року по теперішній час відпрацювали 159 осіб.

Наразі дуже велика потреба в працівниках існує на КП «Зеленбуд». Центром зайнятості будуть видані направлення всім бажаючим тимчасово працевлаштуватись.

До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах залучаються такі категорії осіб: зареєстровані безробітні; особи, які перебувають на обліку в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу; працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.

На осіб, які беруть участь у таких роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення, і загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Із зазначеними особами роботодавці укладають у письмовій формі строкові трудові договори на період, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів. До громадських та інших робіт тимчасового характеру не відносяться роботи, які пов'язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою.

Громадські роботи фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Період участі зареєстрованих безробітних у громадських роботах зараховується до страхового стажу.
последние новости искусства и мира живописи
Loading...
Loading...